"Дніпро" здолав "Карпати" на останніх хвилинах

Чеберячко приніс "Дніпру" три очки© fcdnipro.ua
Спорт 10 липня, 2010, 21:24 1998
Євген Чеберячко приніс "Дніпру" три очки у матчі з львівськими "Карпатими".

Один з центральних матчів першого туру ХХ чемпіонату України відбувся у "Дніпропетровську". На "Дніпро-Арені" зустрілися четверта та п'ята команди минулого чемпіонату - "Дніпро" і "Карпати".

Дніпряни звично активно почали домашній матч, і за кілька перших хвилин подали три кутових поспіль. Однак гості витримали цей відрізок, після чого відсунули гру ближче до середини поля. При цьому "Карпати" не розкривалися, надавши територіальну перевагу господарям.

До екватора першого тайму гра зовсім заспокоїлася. "Дніпро" намагався атакувати так, щоб звести до мінімуму ризик помилки і можливість контратак суперника. Лише перед свистком на перерву гру оживили Коноплянка, який здійснив швидкісний прохід лівим флангом, і Зеньов, який намагався з ходу зловити відскок м'яча в карному майданчику "Дніпра".

Другий тайм знову почався з атак господарів, при цьому дніпряни ввімкнули швидкість. І в одному з епізодів на ударній позиції опинився Селезньов, але з його пострілом впорався Тлумак. Потім форвард "Дніпра" ледь не замкнув гострий простріл справа, а через деякий час головою пробив Назаренко - вище воріт.

На 60-й хвилині своїм моментом відповіли і "Карпати" - Батіста головою завдав удару вище воріт.

Безсонов кинув у виклик Володимира Гоменюка, і "Дніпро" заволодів вже переважною територіальною перевагою. Довгий час при цьому гострих моментів створити не вдавалося, але на 85-й хвилині господарі забили гол. Калініченко подав кутовий, Гоменюк двічі успішно поборовся головою, і м'яч від руки захисника відскочив до Чеберячка, який головою з декількох метрів відправив м'яч у сітку.

"Карпати" кинулися рятувати матч, і на 89-й хвилині лише реакція Каніболоцького виручила "Дніпро" після потужного удару Худоб'яка. А вже на третій компенсованій хвилині Ротань вибив м'яч з порожніх воріт після удару Батісти.

У другому турі "Дніпро" приймає "Волинь", а "Карпати" їдуть у Кривий Ріг.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 1 ТУР

10 липня. 17:30. Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена". 17 406 глядачів. Температура: +29 градусів.
Головний арбітр: Ігор Іщенко (Київ)

ДНІПРО Дніпропетровськ - КАРПАТИ Львів - 1:0

Дніпро: 32. Каніболоцький, 3. Лобжанідзе, 10. Коноплянка, 11. Селезньов, 14. Чеберячко, 16. Русол (к), 18. Феррейра (26. Калініченко, 64), 19. Денисов, 23. Федорчук (4. Кравченко, 58), 28. Назаренко (9. Гоменюк, 76), 29. Ротань

Тренер: Володимир БЕЗСОНОВ

Карпати: 22. Тлумак (к), 7. Годвін, 11. Зеньов (18. Копольвець, 58), 25. Ткачук, 4. Мілошевич, 80. Батіста, 5. Тубіч (33. Тарасенко, 76), 9. Кожанов (10. Гурулі, 78), 15. Петрівський, 16. Худоб'як, 44. Федецький

Тренер: Олег КОНОНОВ

1:0 Євген Чеберячко, 85 (Володимир Гюменюк)

"Оболонь" вирвала нічию в дербі з "Динамо"