"Дніпро" зіграв в бойову нічию з корейцями

Лисицький відзначився дублем© fcdnipro.ua
Спорт 22 січня, 2010, 10:45 1130
Дніпропетровський "Дніпро" провів черговий контрольний матч на тренувальному зборі в Туреччині.

Дніпропетровський "Дніпро" провів черговий контрольний матч на тренувальному зборі в Туреччині. Суперником "Дніпра" був корейський "Гьонгнам". Гра завершилася з рахунком 2:2.

Перший тайм можна цілком і повністю занести в актив українцям. "Дніпро" мало беззаперечну перевагу, щільно притискаючи суперника до воріт. На 11-й хвилині Бартулович подав зі штрафного, Самодін виграв верхову боротьбу, після чого Лисицький з другої спроби (перша його удар прийшовся в штангу) вразив порожні ворота.

А ось після перерви перевага вже перейшла на бік "Гьогнама". Корейські футболісти стали краще тримати м'яч, відсунули гру від своїх воріт, а саме головне - зрівняли рахунок. На 50-й хвилині після провалу в центрі поля послідувала їх атака, Каніболоцький відбив перед собою удар з лінії штрафного, і на добиванні корейський футболіст послав м'яч практично в порожні ворота. Незабаром біля воріт "Дніпра" був створений ще один небезпечний момент, але, на щастя, форвард "Гьонгнама" не потрапив у ворота, замикаючи простріл з правого флангу.

На 68-й хвилині дніпропетровці знову вийшли вперед. Льопа подав кутовий, і Лисицький у високому стрибку сильно пробивши головою, буквально увігнав м'яч у сітку.

Моментом відповів і "Гьонгнам", але блискуче зіграв Шеліхов, витягнувши м'яч з нижнього кута після удару метрів з 8-ми. У свою чергу, Канкава, обігравши захисника, вийшов один на один з голкіпером корейців, але затягнув з ударом.

А ось кінцівку українці провели невдало. На 81-й хвилині "Гьонгнам" зрівняв рахунок. Внаслідок провалу на фланзі Лесякса, гравець корейців пройшов до лицьової, звідки прострелив, і його партнер, випередивши Пашаєва, буквально з метра забив м'яч у сітку. А на останній хвилині корейці і зовсім ледь не вирвали перемогу. Бобух і Пашаєв трохи не розібралися, м'яч перестрибнув через них і дістався суперникові, удар якого у кут воріт вийшов трохи неточним.

Наступний контрольний матч "Дніпро" проведе в неділю, 24 січня, проти австрійського "Капфенберга".

Зазначимо, що "Дніпро" все ще не може виграти у новому році - дві перемоги і дві поразки.