"Дніпро" і "Таврія" зіграли в бойову нічию (відео)

"Дніпро" - "Таврія" - 2:2© fcdnipro.ua
Спорт 6 березня, 2011, 18:04 2842 2
"Дніпро" і "Таврія" розпочали весняну частину сезону з бойової нічиєї на "Дніпро-Арені" - 2:2.

У першому недільному матчі 20-го туру Прем'єр-ліги "Дніпро" і "Таврія" зіграли в бойову нічию - 2:2.

У першому таймі гості відкрили рахунок на 33-й хвилині. Шиндер на лівому фланзі пройшов Русола і сильно прострілив у штрафний. М'яч дійшов до Платона і Руслан потужно пробив під дальню стійку.

У дніпропетровців нічого ж не вдавалося біля воріт суперника. Жодна з масованих атак не несла загрози воротам "Таврії". Кримчаки, навпаки, могли піти на перерву з перевагою у два м'ячі, але небезпечний удар Любеновіча зі штрафного пролетів у лічених сантиметрах над дальньою дев'яткою.

Лише у середині другого тайму "Дніпро" почав робити те, що від нього чекали з самого початку матчу - бити по воротах "Таврії". Удари Матеуса і Селезньова самовіддано прийняли на себе захисники, потім той же Селезньов небезпечно бив ще двічі. Але результату, як і раніше не було. Кримчани ж знову ледь не забили. Фещук не влучив у ближній кут метрів з 13-ти.

І все ж "Дніпро" проявив характер. Один за одним Селезньов і Стрініч відзначилися ефектними голами. Євген з меж штрафного майданчика сильно пробив після скидки Гладкого, і м'яч, зачепивши захисника, влетів у сітку повз Кахрімана. А Іван вистрілив прямо в дев'ятку метрів з 25-ти, подарувавши публіці справжній шедевр!

І яким же розчаруванням для господарів став гол Фещука! Опинившись на ударній позиції прямо по центру, Максим буквально "прошив" м'ячем Лаштувку.

У час, що залишився дніпряни, нестримно атакували, були близькі до перемоги. Поруч зі стійкою пробив Коноплянка, а Матеусу не вистачило кілька сантиметрів, щоб встигнути на подачу з флангу і замкнути дальню стійку.

У підсумку 2:2 - "Дніпро" який вже рік поспіль не може розпочати весну з перемоги.