Долгополов програв у чвертьфіналі Australian Open (відео)

Олександр Долгополов© tennis.ua
Спорт 26 січня, 2011, 09:30 1687 1
Олександр Долгополов у запеклій боротьбі поступився минулорічному фіналісту Australian Open, 5-й ракетці світу шотландцеві Енді Мюррею.

Український тенісист Олександр Долгополов з гордо піднятою головою завершив виступи на Australian Open.

У чвертьфіналі киянин у дуже цікавому і напруженому матчі поступився 5-й ракетці світу шотландцю Енді Мюррею - 5:7, 3:6, 7:6 (7:3), 3:6.

У першому сеті Долгополов при рахунку 5:6 вів на своїй подачі 40:15, але досвідчений шотландець, граючи в переважно захисний теніс, вичікував на помилки українця і виграв партію.

Другий сет Мюррей взяв напрочуд легко. А от у третьому зав'язалась запекла боротьба. Шотландець повів 3:1, але Долгополов перехопив ініціативу і виграв три гейми поспіль. Дійшло до тай-брейку, в якому українець не дав шансів супернику - 7:3.

Початок четвертого сету був провальним для Долгополова - він програв три гейми, не взявши жодного очка. Лише у четвертому геймі Долгополов нарешті виграв очко, але програв свою подачу.

Однак після цього українець взяв два гейми і вже 2:4. Сашко був близький до брейку у сьомому геймі. Але українець зробив чергову серію невимушених помилок і англієць повів 5:2. І, врешті-решт, довів матч до перемоги.

Зустріч тривала 3 години 5 хвилин. Долгополов зробив 16 подач навиліт, а на рахунку британця лише 9 ейсів.

Українець виграв на 24 чистих м'ячі більше - 57 проти 33. Однак британець здійснив удвічі менше невимушених помилок, що й стало запорукою його успіху - 34 проти 77.

Також варто відзначити, що це був найскладніший матч для Мюррея на цьогорічному Australian Open. Він вперше програв сет і вперше для перемоги йому знадобилося понад три години.

Що стосується 23-річного Долгополова, то це найвище досягнення в його кар'єрі. На шляху до чвертьфіналу Долгополов переміг 13-ту ракетку світу Жо-Вільфреда Цонга і 4-ту ракетку світу Робіна Содерлінга.