Долгополов вийшов у чвертьфінал престижного турніру у Франції

Олександр Долгополов© AFP
Спорт 22 вересня, 2011, 12:05 912
Олександр Долгополов здолав Маркоса Багдатіса і вийшов у чвертьфінал Open de Moselle.

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов пробився у чвертьфінал престижного турніру Open de Moselle, який проходить у Франції.

Українець, який є третім сіяним на турнірі, здобув вольову перемогу над першою ракеткою Кіпру Маркосом Багдатісом 6 :7(5), 7:5, 6:3.

Долгополов зробив 10 ейсів, три брейка, і лише одного разу програв на своїй подачі. Поєдинок тривав 2 години 20 хвилин. Це був третій матч нинішніх суперників і друга перемога киянина.

У чвертьфіналі змагань Долгополов зіграє з росіянином Ігорем Куніциним або ж з шостим сіяним бельгійцем Ксавьє Маліссом.

Зірка світового тенісу рекламує спідню білизну Armani (відео)