"Донбас" і "Сокіл" здобули нелегкі перемоги у чемпіонаті України

"Донбас" переміг у серії післяматчевих буллітів / Фото: hcdonbass.com

"Донбас" по буллітах обіграв "Компаньон-Нафтогаз", "Сокіл" здобув вольову перемогу над "Харківськими Акулами".

Лідери українського хокею київський "Сокіл" та донецький "Донбас" здобули нелегкі перемоги у Професійній хокейній лізі.

Кияни зуміли вирвати перемогу у грі з "Харківськими Акулами" – 4:3. Харків'яни ще у першому періоді закинули дві шайби. У другій двадцятихвилинці соколятам вдалося зрівняти рахунок і навіть вийти вперед. Але гості відновили паритет у грі. Вирішальну шайбу забив форвард "Сокола" Сергій Харченко.

"Донбас" у серії післяматчевих буллітів обіграв столичний "Компаньон-Нафтогаз"- 5:4.

Матч в Києві вийшов дуже напруженим - донеччани володіли перевагою дві 20-хвилинки, і втілили його в три голи. Проте в третьому періоді кияни помітно додали, і зуміли зрівняти рахунок.

Тим не менш, у серії післяматчевих кидків команда Олега Мікульчика вирвала перемогу - двома влучними кидками відзначився Роман Долгіх.

ПХЛ. Регулярний чемпіонат.

Бровари. Льодова арена ТРЦ "Термінал", 250 глядачів.
Судді: А. Кіча, О. Батєзатов, В. Сніжинський

СОКІЛ - ХАРКІВСЬКІ АКУЛИ - 4:3 (0:2; 3:1; 1:0)

Сокіл: Симчук. Климентьєв – Лясковський, Рябенко – Толстушко, Тимченко – Катрич, Сірченко. Дроздов – Ніколішин – Касянчук, Яковенко – Мельников – Харченко, Литвиненко – Черненко – Кириченко, Юшков – Захаров – Ханін, Карпенко.

Харківські Акули: Анісімов (до 58:58). Вагін – Тарасов, Лупандін – Кручинін, Мозговой – Бусілко, Столяренко. Дєрюшев – Мігульов – Медведєв, Посєвін – Большаков – Кривонос, Савченко – Секірко – Кобиков, Лисак, Пономар.

Голи: 0:1. Мігульов (Медведєв, Вагін, 3:16 – більш.), 0:2. Посєвін (Вагін, Большаков, 15:34 – більш.), 1:2. Кириченко (Черненко, 21:27), 2:2. Касянчук (Ніколішин, Дроздов, 21:46 – більш.), 3:2. Литвиненко (Катрич, Кириченко, 23:28), 3:3. Секірко (Кобиков, Бусілко, 37:22), 4:3. Харченко (Тимченко, Яковенко, 44:09).

Київ. СК АТЕК. 500 глядачів
Судді: О. Горбатюк, М. Урда, А. Кузьминський, В. Мельничук.

КОМПАНЬОН-НАФТОГАЗ - ДОНБАС - 4:5 Б (0:1, 0:2, 4:1, 0:0, 0:1)

Компаньон-Нафтогаз: Акаєв (крім 57:18 - 57:54). Титовець - Абаєв, Кривомаз - Свиридов, Ладигін - Зеленко, Чумак - Лубнін. Єсаулов - Пономарьов - Войцеховський, Радецький - Шаритон - Самойленко, Винокуров - Черниш - Дзюбенко, І. Дворник, А. Дворник.

Донбас: Напненко. Р. Борисенко - Кугут, Вол. Алексюк - Расулов, Денисов - Куликов. Бондарєв - Ісхаков - Долгіх, Благой - Шаманський - Німенко, Страхов - Анікєєв - Нікульников; Смолін - Аверкін - Бабинець; Дьомкін, Берестень.

Голи: 0:1. Бондарєв (Долгіх, Ісхаков, 01:02 - більш.), 0:2. Нікульников (Аникєєв, Страхов, 21:57), 0:3. Р. Благой (Ісхаков, 35:21), 1:3. Пономарьов (Єсаулов, Титовець, 44:14 - більш.); 1:4. Бондарєв (Куликов, Долгіх, 52:32 - більш.), 2:4. Єсаулов (Пономарьов, Войцеховський, 55:40 - більш.), 3:4. Чумак (Шаритон, Самойленко, 56:34); 4:4. Войцеховський (Єсаулов, Шаритон, 57:54 - більш.), 4:5. Долгіх (65:00 - вирішальний буліт).

"Донбас" зазнав першої виїзної поразки у чемпіонаті Росії (відео)