"Донбас" зазнав розгромної поразки на Кубку Донбасу (відео)

© hcdonbass.com
Спорт 2 вересня, 2011, 12:10 1480
У першому матчі домашнього турніру Кубок Донбасу ХК "Донбас" нічого не зумів протиставити ХК "Динамо" Мінськ.

Чемпіон України з хокею ХК "Донбас" стратував з розгромної поразки на товариському турнірі Кубок Донбасу. Донеччани поступилися ХК "Динамо" Мінськ з рахунком 1:5.

У першому періоді гості з Білорусі забили дві шайби у ворота господарів змагань. А у другому донеччани зуміли порадувати глядачів арени "Дружба", відповівши на ще одну забиту шайбу білорусів голом Журуна.

Це все, на що спромоглися донеччани. Буквально за пару хвилин гості забили вчетверте. І у третьому періоді довели свою перевагу до розгромної.

Наступний матч підопічні Олександра Куликова проведуть у п'ятницю, 2 вересня, проти ХК "Динамо" Рига. Початок матчу о 19:00.