"Донбас" переміг у першому матчі чемпіонату Росії (відео)

ХК Донбас вдало дебютував у ВХЛ© hcdonbass.com
Спорт 12 вересня, 2011, 12:20 1262 1
Підопічні Олександра Куликова, програючи ХК "Рязань" дві шайби, зуміли відігратися і перемогти в серії післяматчевих буллітів.

Донецький ХК "Донбас" переміг у дебютній грі чемпіонату Вищої хокейної ліги, здолавши в серії післяматчевих буллітів ХК "Рязань".

Поєдинок розпочався для донеччан не дуже вдало - вже на 3-й хвилині господарям вдалася затяжна атака, яка завершилася взяттям воріт Степана Горячевських. Відзначився Корнєєв, який хоч і знаходився спиною до цілі, зумів точно підставити ключку під накид партнера.

А незабаром, після порушення правил з боку Володимира Малевича, Руслан Башкіров вразив ближню "дев'ятку" воріт "Донбаса" - 2:0.

На початку другого періоду українській команді вдалася стрімка контратака: Матерухін віддав діагональний пас на Боровкова і той вразив ціль - 2:1. Донеччани заволоділи ініціативою, і зовсім скоро Євген Белухін запалив червоне світло за воротами Яковлєва, коли "Донбас" був у меншості.

Третій період пройшов в нервовій боротьбі. Рязанці забили ще раз, реалізувавши подвійну більшість. Однак радість господарів льоду була недовгою. У черговій стрімкій атаці "Донбаса" на вістрі опинився Сергій Піскунов.

В овертаймі команди не зменшили оберти, однак удача не посміхнулася жодній з них. А у серії буллітів донеччани переграли опонента - точними кидками відзначилися Дмитро Цируль та Денис Кочетков. При цьому Степан Горячевських зіграв надійно, впоравшись з ударами рязанців.

Наступний матч команда Олександра Куликова проведе у Пензі проти місцевого ХК "Дизель" 13 вересня. Початок матчу - о 18:00.

ХК РЯЗАНЬ - ХК ДОНБАС - 3:4 Б (2:0; 0:2; 1:1; 0:0; 0:1)

Рязань. ПС "Олімпійський".

Рязань: Яковлев. Галкін - Заболотний, Нагайцев - Сєдов, Єлісєєв - Мамонтов. Коротєєв - Черних - Колюбакін, Башкіров - Поздняков - Туляков, Башкіров - Чистяков - Корнєєв, Полухін - Сафонов - Гончаров.

Донбас: Горяевських. Толкунов - Побєдоносцев, Тезіков - Шагов, Люткевич - Малевич, Матерухін - Шафаренко - Боровков, Кочетков - Варламов - Піскунов; Доніка - Белухін - Журун, Ісаєнко - Бондарев - Цируль.

1:0 Корнєєв, 2:06
2:0 Башкіров 8:01 (більш.)
2:1 Боровков ,21:02
2:2 Белухін, 36:22 (менш.)
3:2 Башкіров, 54:57 (більш.)