"Донбас" здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті Росії

"Донбас" здобув другу перемогу у ВХЛ© hcdonbass.com
Спорт 14 вересня, 2011, 10:49 1214 3
"Донбас" обіграв півфіналіста чемпіонату Росії "Дизель" у другому матчі чемпіонату Вищої хокейної ліги.

Донецький ХК "Донбас" демонструє хорошу гру на старті чемпіонату Вищої хокейної ліги. Донеччани здобули другу поспіль перемогу, обіграв цього разу минулорічного півфіналіста чемпіонату Росії пензенський ХК "Дизель" – 5:3.

Незважаючи на тиск з боку місцевих уболівальників, наші хокеїсти нав'язали боротьбу в зоні і після небезпечного кидка Конобрій відбив шайбу перед собою і до неї встиг Олег Шафаренко - 0:1. А через п'ять хвилин Дмитро Цируль знайшов на вигідній позиції перед воротами Олександра Матерухіна - 0:2. Незабаром Шафаренко увів у паніку пензенських вболівальників – 0:3

"Дизель" ще в першому періоді забив одну шайбу. А після перерви підопічні Віктора Богатирьова додали ще дві.

До перерви українці знову вийшли вперед – постарався Журун. А потім - черговий красивий гол від Шафаренко. Дефіцит у дві шайби виявився неприступним бар'єром для "Дизеля".

Отже, "Донбас" здобуває другу перемогу поспіль і набирає 5 очок, піднявшись у турнірній таблиці на другу сходинку в Західній конференції.

Нападники донеччан Олег Шафаренко, який став автором першого хет-трику "Донбасу" в ВХЛ та Олександр Матерухін (1 +2), набравши по 3 очки в грі, в загальному списку бомбардирів ВХЛ перемістилися на другу і третю позиції відповідно.

Чемпіонат Вищої хокейної ліги

Пенза. Стадіон "Темп"

ДИЗЕЛЬ (Пенза) - ДОНБАС (Донецьк) - 3:5 (1:3; 2:1; 0:1)

Дизель: Конобрій. Бєльський (К) - Селіхов, Потемін - Петров - Науров; Зимін (А) - Тихонов, Михайлов - Заболонков (А) - Майоров; Теслюкевіч - Поляков, Чесалін - Іванов - Мінаков; Лукьянчиков - Младін, С. Альшевський - Сігарєв - Я . Альшевський.

Донбас: Горячевських. Толкунов - Побєдоносцев, Цируль - Шафаренко - Матерухін (А); Тезіков (А) - Єсіпов, Кочетков - Варламов (К) - Піскунов; Люткевич - Малевич, Доніка - Белухін - Журун; Ісаєнко - Бондарев - Пастух.

3:5 Шафаренко, 42:57

"Донбас" переміг у першому матчі чемпіонату Росії (відео)

"Донбас" зазнав розгромної поразки на Кубку Донбасу (відео)

"Донбас" виграв перший міжнародний трофей в історії клубу

Товариський матч "Донбасу" закінчився масовою бійкою

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / ХК "Донбас" / В.Л.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
  • буковина буковина 14 вересня, 11:00 Згоден 5 Не згоден 0 Давайте лучше возрождайте хоккей у нас в Украине , с канадскими стандартами коробок 60-27 метров. И Географическое росположение в Украине очень классное, разбить команды по геопризнаку и можно , хорошую капусту рубить и вкладывать опять в хоккейну инфраструктуру .Давайте толстосуммы сделайте вклад в наш Украинский хоккей ! ! ! ! відповісти цитувати Дякуємоспам