"Донбас" здобув нелегку перемогу у чемпіонаті Росії

ХК ВМФ - ХК "Донбас" - 1:2© hcdonbass.com
Спорт 3 жовтня, 2011, 09:47 944
Команда Олександра Куликова переграла на виїзді ХК ВМФ з рахунком 2:1.

Чемпіон України ХК "Донбас" розпочав з нелегкої перемоги триматчеву виїзну серію у чемпіонаті Вищої хокейної ліги. Донеччани переграли санки-петербурзький ХК ВМФ з рахунком 2:1.

Перший період вийшов досить рівним. Але на 17-й хвилині "моряки" мали супер-момент, коли команда грала у меншості: Щербина втік на рандеву з воротарем "Донбасу", переграв Царегородцева, але не влучив у ворота.

Пітерці докладали максимум зусиль, але підопічні Олександра Куликова були сильнішими. Спочатку, наприкінці 32-ї хвилини ворота господарів розпечатав Сергій Варламов, коли команда грала в більшості, а потім, вже в кінці 47-ї хвилини відзначився Євген Белухін.

Проте "моряки" не склали руки, і кінцівка матчу видалася досить нервовою: будучи в більшості, ХК ВМФ відіграв одну шайбу і спробував влаштувати справжній штурм воріт донеччан, але, на щастя, рахунок так і залишився на користь донне чан.

Після цієї перемоги донецька команда відстає від лідера Західної конференції ХК "Нафтовик" на 4 очки, проте українці мають дві гри в запасі.