"Донбас" здобув першу домашню перемогу у чемпіонаті Росії

"Донбас" продовжує перемагати© hcdonbass.com
Спорт 24 вересня, 2011, 16:53 1435
Донецька команда здобула п'яту поспіль перемогу у Вищій хокейній лізі, обігравши удома "Зауральє".

Представник України у ВХЛ (Вищій хокейній лізі Росії) ХК "Донбас" провів першу домашню гру на турнірі. Наші хокеїсти здобули перемогу над "Зауральєм".

З перших секунд гри "Донбас" на правах господарів взяв ініціативу свої руки. Трійка Белухін-Доніка-Журун силовим тиском продавила захист гостей, нав'язала їм боротьбу на п'ятачку, і Євген Белухін зміг відправити шайбу верхом в порожній кут - 1:0.

Підопічні Олександра Куликова продовжували домінувати на льоду, і наступна шайба була забита в більшості. Для її реалізації знадобилося всього 13 секунд. Шайба потрапила на лівий фланг до Дмитра Толкунова, який видав красивий пас на Матерухіна. Останній в без шансів розстріляв Євдокимова - 2:0.

Другий період гості почали більш активно, змушуючи гравців "Донбасу" часто порушувати правила. І, врешті-решт, це принесло результат. За останній хвилині другого періоду Ілля Пугін, отримавши шайбу від Ігоря Григор'єва, не залишив шансів нашому воротарю.

На останніх хвилинах глядачі скандуванням погнали "Донбас" вперед: гравці активізувалися, змушуючи воротаря гостей активно працювати. Але в третьому періоді глядачі не побачили закинутих шайб.

"Донбас" впевнено лідирує у Західній Конференції, набравши 14 очок у п'яти матчах. А в понеділок на донеччан чекає серйозне випробування - гра з володарем Кубка Братіни минулого сезону - тюменським "Рубіном". Між іншим, тюменці лідирують у Східній конференції.