"Донецьк" розгромив "Будівельник" у другому матчі фіналу Суперліги

"Тигри" здобули переконливу перемогу© superleague.ua
Спорт 20 травня, 2011, 13:31 1288 1
У другому матчі фінальної серії Суперліги "Донецьк" розгромив "Будівельник" з рахунком 72:53.

БК "Донецьк" здобув переконливу перемогу над "Будівельником" у другому матчі фінальної серії Суперліги. Команда Саші Обрадовіча обіграла киян з рахунком 72:53.

Першу чверть виграли кияни. А у другій 10-хвилинці баскетболісти донецького клубу зуміли перехопити ініціативу, дозволивши супернику протягом п’яти хвилин відзначитися лише двома очками. Натомість ривок 15:0 дав змогу "тиграм" вийти вперед і виграти першу половину з рахунком 39:28.

Протягом третьої десятихвилинки "будівельники" зуміли скоротити відставання до чотирьох пунктів, зберігши інтригу – 52:48.

Однак заключну чверть господарі провели впевнено, більше того її перша половина стала бенефісом донецького захисту, що не дозволив "будівельникам" здобути жодного очка. Натомість підопічні Саші Обрадовіча, заробляючи очки переважно зі штрафних, повели 65:48.

Кінцівка матчу також була за "Донецьком", який узяв у "Будівельника" впевнений реванш за поразку в першій грі. Тепер рахунок у протистоянні рівний і два наступні матчі серії до чотирьох перемог пройдуть у столиці України.

Матч №3 буде транслюватися на "Проспорті". Поєдинок відбудеться у неділю, 22 травня. Початок - о 14:00.

Суперліга. Фінал

Матч №2

БК ДОНЕЦЬК- БК БУДІВЕЛЬНИК Київ - 72-53 (16-19, 23-9, 13-20, 20-5)

Донецьк: Едвардс – 11 очок + 5 підбирань + 4 передачі, Цвєтковіч – 11 очок + 7 підбирань, Грей – 10 очок, Хукіч – 9 очок, Кравцов – 8 очок + 8 підбирань

Будівельник: Кіс – 11 очок, Беттс – 10 очок + 4 підбирання, Лукашов – 8 очок + 4 підбирання, Морлі – 7 очок + 7 підбирань

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Суперліга / А.Р.
  • Артем Артем 20 травня, 13:46 Згоден 0 Не згоден 0 Определитесь, пожалуйста, кто кого разгромил. У вас в заголовке написано, что Донецк, а потом сразу вот это: "У другому матчі фінальної серії Суперліги "Будівельник" розгромив Донецьк з рахунком 72:53". відповісти цитувати Дякуємоспам