Донецький "Металург" вирвав перемогу у "Карпат" (відео)

Маріо Сержіо приймає привітання© metallurg.donetsk.ua
Спорт 27 вересня, 2011, 07:21 1795 3
"Металург", поступаючись "Карпатам", зумів наприкінці матчу забити два м'ячі.

11-й тур української футбольної Прем'єр-ліги завершився драматичним матчем у Донецьку. "Металург", поступаючись "Карпатам", зумів наприкінці матчу забити два м'ячі.

Героєм "Металургу" став португальський захисник Маріо Сержіо. Його голи на 81-й та 89-й хвилинах принесли донеччанам четверту поспіль перемогу в чемпіонаті.

А все починалося для львів'ян чудово. Підопічні Олега Кононова використали вже перший штрафний удар. Це Іван Мілошевіч своєчасно відгукнувся на навісну передачу з правого флангу. І майже відразу Борха Гомес міг подвоїти перевагу гостей, але Олександр Бандура відбив удар іспанця.

Надалі перевагою заволоділи господарі, але львів'яни справлялися з усіма атаками "Металурга".

У другому таймі картина на полі не змінювалася. Ініціатива належала господарям, однак гості тримали гру під контролем...

Аж до 81-ї хвилини біля воріт Андрія Тлумака не було небезпечних моментів. Однак синхронні помилки оборони і воротаря призвели до пропущеного м'яча. Соарес з лінії штрафного майданчика віддав передачу на вільного Маріо Сержіо і той з гострого кута відправив м'яч у сітку. Грубо помилився Тлумак, який передчасно завалився на газон з метою зіграти на перехопленні, тож португальцю залишалося тільки влучити у ворота.

Однак тут же "Карпати" могли вдруге вийти вперед. Самсон Годвін обігрався з Кополовцем, увірвався у штрафний майданчик і пробивав на точність у дальній кут. Однак не влучив у ворота.

А на 89-й хвилині чергова серія помилок у оборонних редутах львів'ян призвела до другого м'яча у ворота "Карпат". Морозюк з правого флангу увірвався в штрафний майданчик і відкотив м'яч під удар Маріо Сержіо. А португалець пробив у дотик - без шансів для Тлумака.

2:1 - "Металург" впритул наблизився до чотирьох команд, які мають по 17 очок (4-7 місця). А "Карпати" з сімома очками залишаються у зоні вильоту. З такою грою львів'янам про єврокубки годі й мріяти. Тут аби не вилетіти у Першу лігу.

У наступному турі на львів'ян чекає західноукраїнське дербі у Луцьку, а "Металург" поїде в гості до "Арсеналу". Зі столичними командами донеччани у поточному чемпіонаті грають успішно - перемога над "Оболонню" і нічия з "Динамо".

Трансляції обох матчів дивіться на телеканалі "2+2" та на сайті "Проспорт".