Донецький "Металург" переміг білоруських "трактористів" у болоті

Гра проходила за складних погодних умов© metallurg.donetsk.ua
Спорт 24 липня, 2009, 08:15 1440
Донецький "Металург" одержав вольову перемогу в Мінську і вийшов у третій кваліфай-раунд Ліги Європи.

Донецький "Металург" і в другому матчі переміг білоруський МТЗ-РІПО, вийшовши у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

Та матч у Мінську видався для "Металурга" непростим.

На 11-й хвилині гру було перервано через зливу. Більше години команди знаходилися в роздягальнях. І лише о 19:25 матч було відновлено.

І майже відразу донецькі футболісти пропустили м’яч. Бразильський легіонер "трактористів" Ніколас Сеолін вийшов віч-на-віч з Воробйовим і відкрив рахунок.

На 35-й хвилині "металургам" вдалося зрівняти рахунок. Генріх Мхітарян точною передачею знайшов на лівому фланзі Мусавенкосі Мгуні, той обіграв захисника і з лівого кута карного майданчика відправив м’яч у праву дев’ятку.

А на 85-й хвилині Генріх Мхітарян приніс перемогу донеччанам. Вірмен зіграв у "стіночку" з Макрідісом, вийшов один на один з воротарем і з 10 метрів відправив м’яч у ворота.

Суперником "Металурга" в третьому кваліфікаційному раунді буде словенський клуб "Інтерблок".