Донецький "Металург" переміг словенців у Лізі Європи

Олексій Годін забив перший гол у ворота словенців© metallurg.donetsk.ua
Спорт 31 липня, 2009, 08:51 1390
Перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи став для донеччан черговим кроком на шляху в груповий турнір.

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи донецький "Металург" впевнено переміг словенський "Інтерблок".

Команди почали зустріч досить мляво, але поступово швидкості зростали. Невеликою перевагою плавно заволоділи футболісти донецького клубу, і саме вони змогли провести першу непогану атаку. На 6-й хвилині Кінгслі, отримавши передачу з глибини поля, на швидкості пройшов двох захисників і пробив по воротах з 16-ти метрів, але й голкіпер не дрімав.

Через деякий час донеччани повторили спробу штурму, після якого рахунок на табло змінився. Арбітр призначив стандарт за порушення правил в кількох метрах від карного майданчика. Годін чудовим ударом з лівої ноги відправив м'яч точно в кут - у голкіпера не було шансів, щоб врятувати команду.

Забивши, українці віддали перевагу супернику, але гості і не намагалися йти в атаку.

Ближче до кінця першого тайму донеччани знову збільшили тиск на оборону суперника. Сержіу прийняв м'яч на правому фланзі від Лазіча, а потім виклав сферу на хід Мхітаряну. Генріх хльостко пробив по воротах, але голкіпер був на місці і зумів ліквідувати загрозу.

До перерви господарі поля змогли провести ряд досить цікавих атак, однак не вистачало точного завершального удару.

Друга половина зустрічі також розпочалася з атак донецької команди, одна з яких призвела до призначення 11-ти метрового удару. Кінгслі увірвався на всіх парах в карний майданчик, але отримав по ногах і опинився на газоні. Арбітр з Польщі не став довго думати і вказав на точку. Сержіу підійшов до м'яча і сильно пробив в лівий верхній кут воріт. Голкіпер хоч і угадав напрямок польоту м'яча, але врятувати свою команду не зумів.

Пропустивши другий гол, словенці повністю віддали ініціативу футболістам "Металурга", але й господарі поля вже не особливо квапилися бігти вперед.

2:0 - фінальний свисток Роберта Малека зафіксував впевнену перемогу української команди, що зробила пристойну заявку на вихід у наступне коло Ліги Європи.

Гра-відповідь відбудеться у місті Домжале 6-го серпня. Початок гри - о 21:00 за київським часом.