Донецький "Шахтар" втратив виграний матч

Фрагмент матчу "Шахтар" - "Тромсе"© Террикон
Спорт 23 січня, 2009, 08:19 1510
Ведучи з перевагою у два м'ячі, донецький "Шахтар" у результаті завершив поєдинок з норвезьким "Тромсе" внічию – 2:2.

В черговому матчі на тренувальному зборі в Іспанії донецький "Шахтар" "розписав мир" з норвезьким "Тромсе". У першому тайм "гірники" двічі засмучували кіпера "Тромсе" – спочатку Полянський реалізував пенальті, а потім Фернандіньо реалізував свій момент.

Пропустивши два м'ячі, футболісти "Тромсе" стали сміливіше атакувати і якщо Рустам Худжамов до перерви зберіг свої ворота "сухими", то Юрій Вірт, який замінив його, виймав м'яч з своїх воріт аж чотири рази. Правда, зарахованими виявилися тільки два, інші були відмінені через офсайди.

На 68-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота "гірників" – Кнарвік був точний. А за сім хвилин до кінця гри Мортен Молдскред, який обіграв по ходу чотирьох футболістів "Шахтаря", завершив сольний прохід точним ударом низом – 2:2.

Хоча, і в другому таймі були моменти у "Шахтаря". Ще за рахунку 2:0 Олексій Гай не зміг пробити воротаря з меж воротарської, а вже на останніх хвилинах перемогу міг принести Євген Селезньов, але не зміг переграти кіпера "Тромсе" при виході сам на сам.

На цьому "канарський" етап підготовки "Шахтаря" завершений. В п'ятницю донеччани перелітають на материкову Іспанію, де недалеко від Валенсії продовжать підготовку до сезону.

"Шахтар" - "Тромсе" - 2:2 (2:0)

Голи: Полянський (24), Фернандіньо (35), Кнарвік (68, з пенальті), Молдскред (83).

"Шахтар": Худжамов (Вірт, 46), Шевчук (Ракицький, 46), Іщенко, Чижов, Срна (Гай, 46), Рац, Левандовські (Дуляй, 46), Федецький, Полянський, Жадсон (Фернандіньо, 26), Луїс Адріано (Селезньов, 46).