Драма українців у матчі проти росіян

Спорт 6 липня, 2007, 12:57 298
Збірна України з фехтування на шаблях мала виходити до фіналу чемпіонату Європи, але у результаті залишилася взагалі без медалей.

Російські шаблісти
Російські шаблісти - чемпіони Європи з фехтування на шаблях
На чемпіонаті Європи з фехтування, що проходить у бельгійському Генті, українські спортсмени були близькі до третьої бронзи на цих змагання.

У фехтуванні на шаблях серед чоловіків збірна України зайняла 4-е місце, програвши матч за бронзу команді Франції з рахунком 43:45.

У півфіналі чемпіонату Європи збірна України поступилася російським фехтувальникам (44:45), які і стали володарями золотих медалей.

Зазначимо, що перед останнім поєдинком у півфіналі українці були попереду – 40:31, але нашу команду підвів Дмитро Бойко, який програв вирішальний поєдинок росіянину Олексію Якименко з рахунком 4:14.

За українську команду, окрім Бойко, виступали також Володимир Лукашенко та Олег Штурбабін

У фінальному двобої росіяни (Поздняков, Якименко, Корольов, Решетніков) впевнено перемогли білорусів - 45:30.

У змаганнях рапіристок українки спочатку перемогли збірну Австрії – 28:20, а потім у чвертьфіналі поступилися італійкам – 20:41.

В міні-турнірі за 5-8 місця наша збірна зазнала ще двох поразок (від команд Франції та Румунії) і посіла остаточне 8-е місце. У фіналі угорки (Уйлакі, Мохамед, Кнапек, Варга) здолали росіянок з рахунком 45:31. Бронзова нагорода – у італійок.

В п'ятницю на чемпіонаті Європи розігруються комплекти медалей у командних змаганнях в чоловічій рапірі та жіночій шпазі.

Українські рапіристи у чвертьфіналі поступилися збірній Росії - 22:45, і тепер боротимуться за 5-8 місця. Щодо жінок-шпажисток, українки вийшли до 1/4 фіналу, в якому їм протистоятимуть угорки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами champion.com.ua / rusfencing.ru / К.К.