Драматичний матч Шарапової

Спорт 3 червня, 2007, 16:53 377
Лише залізна воля і витримка дозволили Марії Шараповій подолати четверте коло паризького турніру.

Шарапова
Марія Шарапова ціплялася за кожний м'яч, що й забезпечило їй перемогу над Патті Шнідер (Фото - AFP)
Справжньою прикрасою недільної програми ігор тенісного турніру «Ролан Гаррос» став поєдинок росіянки Марії Шарапової зі швейцаркою Патті Шнідер. «Посіяна» під другим номером Шарапова змогла виграти матч, в якому вона двічи була за крок до поразки.

Перший сет залишився за Шнідер – 6:3. Лише в кінцівці другого сету Марії вдалося зробити вирішальний брейк і виграти його – 6:4. Але справжня драма розігралася в третьому, вирішальному сеті.

Шнідер за рахунку 4:4 зробила брейк і подавала на матч. Але у цей критичний момент росіянка зібрала всю волю в кулак і теж взяла гейм на подачі суперниці. В цьому довгому геймі Шарапова відіграла перший матч-поінт. Але потім знову прикрі помилки Шарапової, і знов вона програє свою подачу… І знов бере чужу… Під нуль!

Але коли Шарапова втретє поспіль програла на своїй подачі і почала програвати 0:30 в наступному геймі, подумалося - все, це кінець для росіянки. Але знов неймовірний come back Марії, другий відіграний матч-бол, і знову рівновага!

А потім нарешті, фортуна посміхнулася Шараповій – вона взяла гейм на своїй подачі, а згодом, вже вкотре, і на чужій. Таким чином, Шарапова витягнула майже програний матч – 3:6, 6:4, 9:7! Тепер в 1/4 фіналу на неї чекає співвітчизниця Анна Чакветадзе, яка раніше переграла чешку Люсі Шафарову у трьох сетах.

Енен
Головна фаворитка "Ролан Гаррос" у жіночому розряді бельгійка Жюстін Енен впевнено крокує до своєї мети (Фото - AFP)
До вісімки кращих у жінок пробились також Жюстін Енен, Серена Уїльямс, Світлана Кузнєцова, Ніколь Вайдішова, Ана Іванович та Єлена Янкович.

У чоловіків сьогодні стали відомі четверо з восьми чвертьфіналістів. Першими цього права добились перша ракетка світу Роже Федерер та іспанець Томмі Робредо, які тепер зіграють між собою у наступній стадії турніру.
Трохи пізніше до них приєднався аргентинець Каньяс.

А останній суботний матч на паризьких кортах скінчився ще одним тріумфом Росії. Ніколай Давиденко у чотирьох сетах подолав опір аргентинця Давіда Налбандяна.

Надаль
Другий "сіяний" на турнірі, іспанець Рафаель Надаль святкував 3 червня свій 21-й день народження (Фото - AFP)
Ось як виглядають всі пари 1/8 фіналу, згідно сітці турніру (переможці виділені):