Друга перемога Аргентини

Спорт 17 жовтня, 2007, 10:41 235
Аргентинські футболісти у другому матчі відбору до ЧС-2010 на виїзді обіграли команду Венесуели – 2:0.

У ніч з 16 на 17 жовтня збірна Аргентини з футболу здобула другу перемогу у відбірному турнірі чемпіонату світу 2010 року від Південної Америки.

Аргентинці виграли виїзний матч у збірної Венесуели (2:0) і одноосібно очолили турнірну таблицю. Авторами забитих голів стали Габріель Міліто і Ліонель Мессі

Міліто відкрив рахунок на 16-й хвилині, відправивши м'яч у ворота суперника ударом головою після навісу Хуана Романа Рікельме. Для захисника "Барселони" цей гол став першим у 30 матчах за збірну.

За дві хвилини до перерви остаточний рахунок встановив Мессі, який також виступає за "Барселону". Після проходу Карлоса Тевеса по правому флангу Мессі отримав м'яч на лінії штрафної, обіграв захисника і завдав точного удару.

Після цієї перемоги збірна Аргентини набрала шість очок у двох матчах і вийшла на перше місце в турнірній таблиці. У Венесуели, що є єдиною південноамериканською командою, яка ніколи не грала на чемпіонатах світу, залишилося три очки.

У ніч з 17 на 18 жовтня відбудуться ще чотири матчі другого туру відбірного турніру від Південної Америки: Болівія - Колумбія, Парагвай - Уругвай, Чилі - Перу і Бразилія - Еквадор.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.