Друга поспіль перемога фінна

Спорт 8 липня, 2007, 20:58 255
Після першого місця на Гран-прі Франції фінн Кімі Райкконен здобув перемогу і в Сільверстоуні, випередивши двох пілотів «Макларену».

Райкконен
Переможець Гран-прі Великобританії фінн Кімі Райкконен
Фінн Кімі Райкконен з команди Ferrari став переможцем Гран-прі Великобританії – дев'ятого етапу чемпіонату світу з авто гонок у класі "Формула-1". Райкконен зумів випередити двох пілотів McLaren, двократного чемпіона світу іспанця Фернандо Алонсо і абсолютного лідера світової першості англійця Люіса Хемілтона

Райкконен стартував з другого місця і до першої дозаправки не міг випередити Хемілтона, який розпочав гонку з поул-позішн. Проте більш вдалий тип гуми, на якому фінн проїхав перший відрізок гонки (на його боліді стояли покришки soft), і більшуа кількість палива дозволили пілоту Ferrari "пересидіти" на трасі англійця, і за рахунок декількох зайвих кіл створити собі перевагу, якої вистачило, щоб після дозаправки випередити конкурента.

Ще більше палива, ніж у Райкконена, було у Алонсо, але іспанець, який на деякий час вийшов на перше місце, також поступився своєю позицією після другого піт-стопа.

Після цієї гонки ситуація в чемпіонаті пілотів загострилася в плані боротьби за друге місце. На першому як і раніше Хемілтон, в активі якого тепер 70 очок. Алонсо з 58 очками йде другим, а Райкконен з 52 очками перемістився на третю позицію.

Бразилець Феліпе Масса з Ferrari, який мав четвертий результат в кваліфікації, перед самим стартом гонки показав стюардам, що у нього проблеми з болідом. У результаті бразилець стартував з боксів, але зумів переміститися на п'яте місце. На його рахунку 51 очко і четверте місце в загальному заліку.

Четверте місце у Великобританії зайняв польський пілот BMW Sauber Роберт Кубіца, шостим фінішував його напарник по команді німець Нік Хайдфельд, а сьоме і восьме місця залишилися за пілотами Renault – фінном Хейккі Ковалайненом та італійцем Ярно Труллі.

У Кубку Конструкторів, як і раніше, впевнено лідирує McLaren – 128 очок. У Ferrari 103 очки і друге місце, а на третьому йде BMW Sauber – 56 очок.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.