Дубль Мартіни Глагов

Спорт 30 листопада, 2007, 16:50 264
Українка Оксана Хвостенко непогано стартувала у новому біатлонному сезоні – вчора вона стала 20-ю, а сьогодні посіла високе 8-е місце.

Підсумки чоловічої гонки на 20 км – у ролику ПРОСПОРТ

Вчора у фінському Контіолахті відбулися перші старти нового біатлонного сезону.

В гонці на 15 км у жінок з українок найкращий результат показала Валентина Семеренко. З одним промахом вона посіла 17-е місце, програвши переможниці німці Мартіні Глагов дві з половиною хвилини.

17-е місце принесло Валентині 14 залікових очок в рейтингу Кубка світу. Оксана Хвостенко в сьогоднішній гонці фінішувала з двома промахами на 20-у місці. Лілія Єфремова і Оксана Яковлева в підсумковому протоколі розташувалися на 47-й і 48-й позиціях.

Другою в четвер фінішувала росіянка Тетяна Моїсеєва, третьою - німкеня Сімоне Денкінгер

У чоловіків на дистанції 20 км Олександр Біланенко посів 22-е місце. Єдиний промах Біланенко допустив на останньому, четвертому вогневому рубежі. У число залікових 30-ти найкращих увійшов також наш Сергій Сєднєв, у нього 26-й результат. Перемогу здобув француз Венсан Дефран.

Сьогодні в програмі фінського етапу Кубка світу була спринтерська гонка серед жінок.

І знову перемогу святкувала Мартіна Глагов. Боротьба за премогу булла настільки запеклою, що перших трьох розділили лише десяті долі секунди. Каті Вільхельм програла співвітчизниці 0,3 сек., а Тора Бергер з Норвегії – 0,6 сек.

Відзначимо п'яте місце фінки Кайси Варіс, яка тільки в цьому сезоні перейшла у біатлон з лижних гонок.

Був привід для радості і в українських шанувальників біатлону. Оксана Хвостенко увійшла до першої десятки, посівши з безпомилковою стрільбою восьме місце. Програш українки переможниці склав 19,5 секунд.

До чільної 30-ки увійшла також Лілія Єфремова-Вайгіна (27-е місце). Сестри Валентина та Віта Семеренко показали не найкращу лижну форму, тому посіли досить низькі 46-у та 58-у позиції відповідно. Оксана Яковлева - 68-а.

Завтра пройде чоловіча спринтерська гонка, а в неділю відбудуться гонки переслідування.

Біатлон: перші старти нового сезону

Спорт 30 листопада, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / iPlus / К.К.