Дубль Овечкіна не врятував "Вашингтон". Понікаровський знову програв

Овечкін забив 5 шайб 3-х матчах© AFP
Спорт 7 жовтня, 2009, 12:32 700
"Філадельфія Флаєрз" у овертаймі здолала "Вашингтон Кепіталс", а команда Олексія Понікаровського зазнала чергової поразки.

"Вашингтон Кепіталс" зазнав першої поразки у регулярному чемпіонаті НХЛ.

Лідер "столичних" Олександр Овєчкін у третій грі поспіль набрав три очки, однак це не допомогло "Вашингтону" у грі з "Філадельфією Флаєрз" (5:6 ОТ).

Овечкін та ще один росіянин Олександр Сьомін закинули по дві шайби. Овечкін закинув обидві шайби у другому періоді, а в третій 20-хвилинці записав на свій рахунок результативну передачу. Сьомін відзначився в другому і третьому періодах.

Перемогу "льотчикам" на четвертій хвилині овертайму приніс Даніель Бріер.

З інших матчів регулярного чемпіонату НХЛ, які відбулися в ніч з 6 на 7 жовтня, варто виділити чергову поразку команди українця Олексія Понікаровського.

"Торонто Мейпл Ліфс" програв удома канадському клубу "Оттава Сенаторс" - 1:2. Українець провів на льоду 14 хвилин та наніс два кидки по воротам суперника. Зазначимо, що "Торонто" ще не перемагав у цьому сезоні – 3 поразки у трьох матчах.