Дуель з "Манчестер Сіті" ми програли ще в Києві - Ребров

Сергій Ребров / Фото: Reuters

Тренер "Динамо" розповів про матч-відповідь в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров прокоментував нічию з "Манчестер Сіті" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Цей поєдинок завершився з рахунком 0:0, враховуючи результат першої зустрічі (3:1), до чвертьфіналу вийшли англійці.

"Могли програвати й вигравати. Намагалися все робити. На жаль, ми програли в Києві, намагалися сьогодні.

Сьогодні я бачив команду, яка оборонялася компактно і намагалася атакувати. В останні 15 хвилин "Манчестер Сіті" взагалі нічого не зумів створити біля наших воріт, я думаю, в цьому заслуга хлопців.

В кінці матчу був стовідсотковий пенальті, але суддя його не дав. Я подякував хлопцям, сказав їм спасибі за сезон. Програли дуже сильному супернику", - розповів Ребров.

Нагадаємо, перед матчем Євген Хачеріді закликав одноклубників не боятися "Манчестер Сіті".