Два "Локомотиви" розійшлися миром

Спорт 5 листопада, 2007, 17:03 231
У двоматчевому протистоянні волейболістів харківського та київського "Локомотивів" у Харкові команди обмінялися перемогами.

"Локомотив"
УНІАН
Фрагмент матчу української волейбольної першості за участю київського "Локомотива".
Харківський "Локомотив" зазнав першої поразки в чемпіонаті України з волейболу, програвши іншому "Локомотиву, київському, з рахунком 1:3.

Перший сет залишився за господарями майданчика – 25:23. Однак гості не впали у розпач і переломили хід боротьби. Вирішальним став другий сет, який кияни виграли - 27:25. Це додало їм впевненості, і в останніх двох сетах київський "Локомотив" довів справу до кінця – 25:22 та 25:16.

Цей матч був другим, який провели два "Локомотиви" в Хавкові. Днем раніше перемога була на боці харків'ян – 3:1.