Два очки у двох матчах. Україна втратила перемогу над Туреччиною у відборі до ЧС-2018

"Синьо-жовті" по ходу матчу вели в рахунку 2:0.

У Туреччині відбувся поєдинок другого раунду відбору до ЧС-2018.

Україна зустрічалася з місцевою національною командою, а матч завершився з рахунком 2:2.

Перший гол на свій рахунок записав Андрій Ярмоленко, реалізувавши пенальті на 24-й хвилині. 11-метровий заробив Артем Кравець.

Другий гол українці забили на 27-й хвилині. Його автором на цей раз став Кравець після пасу Ярмоленка.

Турки відквитали один м'яч наприкінці першого тайму. На 45+2-й хвилині головою після подачі з кутового забив Озан Туфан.

Зрівняти рахунок господарям поля вдалося на 81-й хвилині. Хакан Чалханоглу забив із пенальті після порушення правил Тарасом Степаненком.

Нагадаємо, у першому турі Україна зіграла внічию з Ісландією.