Дві нагороди за одну перемогу

Спорт 16 вересня, 2007, 11:07 257
Збірна Росії з баскетболу вийшла у фінал чемпіонату Європи і завоювала, крім медалей, ще й путівку на Олімпійські ігри 2008 року.

У суботу в Мадриді визначились фіналісти чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу.

Першими путівку до головного матчу змагань оформили господарі єврофоруму – іспанці, які здолали опір збірної Греції – 82:77. Долю ж іншої путівки до фіналу в очному протистоянні вирішували команди Росії та Литви.

Дебют поєдинку повністю залишився за командою Девіда Блатта: Кириленко і компанія просто феноменально діяли у захисті, за перші сім хвилин дозволивши литовцям забити лише шість очок. Відтак, у другій чверті перевага росіян сягнула 16 пунктів.

Однак Шишкаускас і компанія знайшли в собі сили, аби відродити інтригу, і вже у середині третьої чверті табло фіксувало нічийний результат – 52:52. Саме у цей час Блатт взяв тайм-аут, після якого росіяни створили спурт – 8:0.

Оговтатися від такого удару литовці вже не змогли. У підсумку – 86:74 на користь збірної Росії.

Найрезультативнішим у складі збірної Росії став лідер команди Андрій Кириленко, який набрав 29 очок. На його рахунку також 8 підбирань, 3 перехоплення, 3 блок-шоти і 1 передача.

Розігруючий Джон Роберт Холден набрав 18 очок і зробив 6 підбирань. На рахунку Віктора Хряпи 15 очок, 5 підбирань, 4 передачі, 2 перехоплення і 1 блок-шот.

У литовців кращим став Рамунас Шишкаускас (30 очок).

Фінальний матч відбудеться 16 вересня в Мадриді о 22:30 за київським часом. В Україні його транслюватиме у прямому ефірі канал "Мегаспорт".

Варто відзначити, що в кваліфікаційному раунді росіяни потерпіли від іспанців, діючих чемпіонів світу, єдину поразку на турнірі, поступившись з рахунком 69:81.

У матчі за третє місце Литва зіграє з Грецією, що склала повноваження чемпіона Європи.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / Lenta.ru / Газета.Ru / К.К.