Дзюдо: в України лише одна олімпійська ліцензія

Спорт 17 вересня, 2007, 16:47 261
Українські дзюдоїсти невдало виступили на чемпіонаті світу з дзюдо, що завершився в неділю в Ріо-де-Жанейро.

Українська команда не завовала жодної медалі на чемпіонаті світу з дзюдо у Бразилії. Більш того, в активі українців лише одна олімпійська ліцензія (шість кращих спортсменів кожної категорії отримали перепустку до Пекіна).

Найбільшого успіху у Ріо-де-Жанейро добилася Марина Прищепа. У категорії до 70 кг вона посіла 5-е місце. Впевнено дійшовши до півфіналу, Марина поступилася у впертій боротьбі срібній медалістці минулого чемпіонату світу француженці Жевріс Емане

У результаті, французька спортсменка стала чемпіонкою світу, а Марина досить легко поступилася в поєдинку за бронзу італійці Скапін.

У змаганнях серед чоловіків з українців кращий результат – у Віталія Бубона. В категорії до 100 кг він посів 7-е місце.

Ні Геннадій Білодід, ні Роман Гонтюк, ні Валентин Греков на чемпіонаті світу не змогли пройти у вісімку кращих.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули японці - (3 золота, 2 срібла, 4 бронзи). На другому місці - господарі чемпіонату бразильці (3-0-1), на третьому – французи (2-2-4).