Ефект метелика. Найкращі коуби на травмованого Роналду

Користувачі підібрали оригінальну озвучку для кадрів з капітаном португальців

Уповільнені кадри польоту метелика біля обличчя травмованого Кріштіану Роналду зі сльозами на очах стали справжньою родзинкою прямої трансляції фіналу Євро-2016.

ТСН.ua відстежив найкращі коуби з цим епізодом. Юзери сервісу оригінально підкреслили драматичність моменту, підібравши відповідний музичний супровід.

Нагадаємо, Роналду отримав травму після зіткнення із Дімітрі Пайєтом. Він покинув поле на ношах на 25-й хвилині, замість нього вийшов Рікарду Куарежма. У підсумку Португалія перемогла Францію з рахунком 1:0. На 109-й хвилині забив Едер Лопеш.

Хавбек збірної Франції після матчу запевнив, що ненавмисно травмував Роналду. Через цю травму Роналду тепер пропустить близько місяця. Саме стільки потребує реабілітація футболіста.