Естафета українських біатлоністів зазнала краху

Спорт 9 січня, 2009, 08:55 422
Австрійська команда вдруге поспіль виграла естафетну гонку Кубка світу з біатлону. Українці фінішували 14-ми.

Блискуча швидкість Крістофа Зуманна принесла перемогу австрійській команді біатлоністів на етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі. Лише кількома секундами австрійцям поступилися росіяни, за яких на останньому відрізку виступав Микола Круглов. Третє місце дісталось німцям.

Збірна України, яка у першій естафетній гонці сезону 2008/2009 сенсаційно увійшла до числа призерів, а в наступній гонці посіла шосте місце, цього разу зазнала краху. Після невдалого початку, коли В'ячеслав Деркач вимушений був проходити штрафне коло, наша команда вже не змогла вибратися з аутсайдерських позицій. У підсумку – лише 14-е місце.

Нагадаємо, що у середу жіноча українська команда змогла посісти друге місце в естафетній гонці в Оберхофі.

Сьогодні в Оберхофі відбудеться спринтерська гонка у жінок.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / К.К.