Естонія створила найгучнішу сенсацію третього туру Євро-2012 (відео)

Сербія - Естонія - 1:3© uefa.com
Спорт 9 жовтня, 2010, 03:04 3116
Естонці відсвяткували найгучнішу перемогу в історії національного футболу, здолавши на виїзді сербів.

Найбільша сенсація третього туру відбірного турніру на чемпіонат Європи 2012 року трапилась у Бєлграді. Збірна Сербії сенсаційно поступилася естонцям з рахунком 1:3.

У першому таймі господарі мали кілька можливостей. Сергія Парейко парирував удар зі штрафного у виконанні Марко Ломича. Незабаром Парейко знову проявив клас, відбивши сильний удар головою Неманьї Відіча. На 31-й хвилині захисник гостей виклав м'яч Гойко Качару, проте той подарунком не скористався, не влучивши у ворота.

До честі естонців, вони не злякалися господарів, шукаючи щастя в атаці. Так на 14-й хвилині з вигідного становища в падінні бив Сандер Пурі - вище воріт. За кілька хвилин карпатівець Сергій Зеньов, відтіснивши корпусом захисника, під гострим кутом зблизився з воротарем Владимиром Стойковичем, але пробив прямо у голкіпера. А потім Тармо Кінк від межі штрафного ледь не потрапив у ближню "дев'ятку".

З перших хвилин другого тайму господарі пішли вперед з більшою охотою, але в'язнули у захисних побудовах суперника. Естонці також думали про атаку, правда, йшли в наступ не настільки масово.

Нарешті на 60-й хвилині серби відкрили рахунок. Красич подав кутовий, Здравко Кузманович підібрав м'яч і пробив. Рикошет і м'яч влетів у кут.

Не встигли серби нарадуватися, як їх засмутив Кінк. Хавбек "Мідлсбро" божевільним дальнім ударом паралізував голкіпера Стойковича і белградських вболівальників - 1:1.

Через кілька хвилин Парейко зафіксував м'яч на лінії воріт після красивого удару "ножицями" у виконанні динамівця Нінковича. Та, намацуючи слабину в обороні суперника, серби надавали йому простір для атак, за що і поплатилися. Швидка комбінація з кількома заблокованими ударами призвела до гарматного пострілу Костянтина Васильєва, який з-за меж штрафного вгатив м'яч у правий нижній кут - 1:2.

У час, що залишився, серби, помітно нервуючи, влаштували навал, але в підсумку припустилися жахливої помилки в обороні - у простій ситуації помилився Лукович, який перекинув м'яч через Стойковича - 1:3. І це ганьба для балканців!

У турнірній таблиці групи С Естонія вийшла на друге місце, а Сербія скотилась на четверте.