Естонська казка Євро-2012 закінчилася (відео)

Збірна Естонії зазнала розгромної поразки від збірної Ірландії у першому матчі стикового раунду Євро-2012.

Головна сенсація відбірного циклу Євро-2012 збірна Естонії зазнала нищівної поразки від збірної Ірландії 0:4.

До перерви відзначився Кейт Ендрюс, який після передачі Айдена Мак-Гіді виграв боротьбу на "другому поверсі і відправив м'яч точнісінько в дальній кут.

А в другому таймі за 21-у хвилину гості довели рахунок до розгромного. Спочатку Джонатан Уолтерс збільшив перевагу до двох м'ячів. А згодом дублем відзначився Роббі Кін. Перший гол Роббі забив після добивання, а другий – реалізувавши пенальті.

Відзначимо, що естонці догравали матч удев'ятьох. На 34-й хвилині Андрій Степанов отримав другу жовту картку за грубий фол, залишивши естонців у меншості. А на 77-й другий гірчичник отримав Райо Піїроя.

Таким чином, ірландці практично вирішили питання виходу на Євро-2012. Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 15 листопада, у Дубліні.