Естонський воротар грубо обматюкав суддю у матчі чемпіонату Польщі (відео)

Сергій Парейко© wisla.krakow.pl
Спорт 23 травня, 2011, 18:20 2135 5
Естонський воротар Сергій Парейко "вибухнув" нецензурною лайкою на адресу суддів у матчі чемпіонату Польщі.

Воротар краківської "Вісли" і збірної Естонії Сергій Парейко висловився нецензурною лайкою на адресу суддів у матчі 28-го туру чемпіонату Польщі, в якому "Вісла" грала на виїзді проти найпринциповішого суперника варшавської "Легії".

На 44-й хвилині рефері матчу вилучив Парейка за фол проти нападника "Легії" Мірослава Радовіча. Після вилучення Сергій "вибухнув" нецензурною лайкою на адресу суддів.

У тому епізоді Радовіч сам налетів на Парейка, збивши його з ніг. Однак арбітр з якогось дива вилучив воротаря і призначив пенальті, який реалізував Алехандро Кабрал. А на останній хвилині матчу Себастіан Счалоховскі подвоїв перевагу "Легії", встановивши остаточний рахунок 2:0.

Зазначимо, що  "Вісла" достроково виграла чемпіонат Польщі, а "Легія" веде боротьбу за 2-3 місця, які дають путівку в Лігу Європи.

Футболісти ЦСКА виграли Кубок Росії і відразу зламали його (відео)

Суркіс не штрафуватиме футболістів за першу в історії поразку від "Іллічівця"