EuroChallenge. Україна розгромила Румунію з рахунком 8:0

Україна - Румунія - 8:0© fhu.com.ua
Спорт 17 грудня, 2010, 00:08 1262
Збірна України з рахунком 8:0 перемогла румунів у першому матчі Euro Ice Hockey Challenge, що проходить у Броварах.

У броварському "Терміналі" відбулись матчі першого туру українського етапу Euro Ice Hockey Challenge. Збірна України з рахунком 8:0 перемогла румунів.

Наші хокеїсти вже на початку шостої хвилини повели з рахунком 4:0 - відзначились Шахрайчук (двічі), Матерухін і Сальников. А на 16-й хвилині Побєдоносцев закинув п'яту шайбу у ворота гостей.

У другому періоді шайба лиш один раз побувала у воротах гостей. На 34-й хвилині румунський воротар Катріної капітулював після кидка Ісаєнка.

Нарешті, у останній 20-хвилинці відзначились Бондарєв (47-а хвилина) і Вадим Шахрайчук (50-а хвилина).

У іншому матчі Казахстан з рахунком 3:1 переміг поляків.