Фанат збірної Бразилії наклав на себе руки після поразки від Нідерландів

Бразилія програла Нідерландам з рахунком 1:2© AFP
Спорт 3 липня, 2010, 11:04 2143
18-річний гаїтянин, який на Чемпіонаті світу вболівав за збірну Бразилії, після поразки улюбленої комнади кинувся під машину.

Мешканець Гаїті, який вболівав за збірну Бразилії під час Чемпіонату світу з футболу-2010, наклав на себе руки після поразки бразильців від Нідерландів у чвертьфіналі.

Незабаром після закінчення гри гаїтянин кинувся під машину. Інцидент стався 2 липня в Неретте - передмісті столиці країни Порт-о-Пренса,

Ім'я загиблого вболівальника не повідомляється, відомо лише, що йому було 18 років.

Збірну Бразилії підтримують багато мешканців Гаїті, і перемоги цієї команди на ЧС-2010 бурхливо відзначалися на вулицях міст країни.

Нагадаємо, у матчі з Нідерландами бразильці зазнали поразки з рахунком 1:2. У першому таймі рахунок відкрив бразилець Робіньо, проте після перерви голландці забили два голи. Спочатку м'яч у власні ворота зрізав Феліпе Мело, а потім перемогу команді приніс Уеслі Снейдер. У півфіналі (6 липня) голландці зіграють з Уругваєм.

Нідерланди перемогли Бразилію у чвертьфіналі Мундіалю (відео)