Фанати "Спартака" побилися з поліцією в Порту

Фанати "Спартака"© Lenta.ru
Спорт 8 квітня, 2011, 12:46 1611
Португальські поліцейські затримали трьох фанатів "​​Спартака", спровокувавши бійку на трибуні, де знаходились росіяни.

Фанати московського "Спартака" побилися з португальськими поліцейськими після чвертьфінального матчу Ліги Європи проти чемпіона Португалії "Порту".

Бійка сталася після того, як поліцейські затримали трьох вболівальників "Спартака".

Фанати "біло-червоних", які знаходилися у гостьовому секторі, на знак солідарності відмовилися покидати трибуну, вимагаючи відпустити затриманих. При цьому фанати вступили в бійку з представниками охорони громадського порядку.

Через 30 хвилин після закінчення матчу поліцейські почали силою з застосуванням кийків витісняти з трибуни шанувальників "червоно-білих".

У результаті зіткнення з поліцейськими постраждало близько десятка росіян, серед яких були мирні вболівальники, які прийшли на стадіон, в тому числі, з дітьми.

Нагадаємо, що "Порту" здобув розгромну перемогу над "Спартаком" з рахунком 5:1. Поєдинок у відповідь пройде 14 квітня на "Лужниках".

Суперфан "Динамо" напав на суддю після матчу з "Брагою" (відео)

Огляд матчів 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)