Фантастична гра Коноплянки допомогла "Севільї" перемогти у чемпіонаті Іспанії

Коноплянка віддав, забив і травмувався. / Фото: granadacf.ideal.es

Шикарний гол та результативна передача українця дозволили команді Унаї Емері обіграти "Вільяреал".

Українець Євген Коноплянка тріумфально відзначив своє повернення до стартового складу "Севільї".

У матчі 29 туру проти "Вільяреала" Євген спочатку асистував Віктору Руїсу (51'), а потім, за рахунку 2:2 забив неймовірний гол з відстані біля 30 метрів. На жаль, через травму Женя матч не дограв, поступившись місцем на полі Хосе Антоніо Рейесу на 70-й хвилині.

"Севілья" у підсумку перемогла з рахунком 4:2, хоча з 80-ї хвилини грала у меншості після вилучення Евера Банеги.

Андалузці з 48 очками посідають 5 місце Ла Ліги. "Вільяреал" як раз розташувався на 4 сходинці, з 53 очками.

Нагадаємо, 10 березня Євген провів 25 хвилин полі у матчі Ліги Європи проти "Базеля" (0:0).