Фантастичне виконання Гімну України у Львові (відео)

Львівські вболівальники надихнули збірну на перемогу / Фото: youtube

Неймовірне виконання львівськими вболівальниками Гімну України допомогло нашим футболістам перемогти Австрію.

Львівські вболівальники вкотре довели, що вони є найкращими в Україні. Черговий шедевр вони виконали наприкінці товариського матчу Україна - Австрія на "Арені Львів".

На 88-й хвилині, коли рахунок був 1:1, вболівальники заспівали Гімн України, і ця неймовірна підтримка додала сил та наснаги нашим футболістам на фінальний штурм. А на 92-й хвилині Марко Девіч забив переможний гол у ворота австрійців.

Після матчу наші футболісти подякували вболівальникам за фантастичну підтримку і не забули згадати про гімн.

"Просто мурашки по шкірі. Божевільна підтримка! Відразу після Гімну ми й забили. Однозначно, у перемозі велика заслуга вболівальників", - сказав Руслан Ротань.

Нагадаємо, що у Львові просто таки феноменальна статистика для збірної - сім перемог у семи зіграних матчах.

І викликає глибокий подив той факт, що збірна на Євро-2012 не зіграє жодного матчу у Львові. На груповій стадії у нас один матч в Києві на "Олімпійському" і два матчі на "Донбас-Арені" у Донецьку.