Федерер пройшов далі без бою

Спорт 2 липня, 2007, 12:19 274
В понеділок на Уімблдонському тенісному турнірі будуть нарешті зіграні останні матчі третього кола, і визначаться перші чвертьфіналісти.

Федерер
Роже Федерер
Найсильніший тенісист світу швейцарець Роже Федерер став першим чвертьфіналістом Уімблдона. Його суперник по четвертому кругу німець Томмі Хаас відмовився від запланованого на понеділок матчу, повідомивши організаторів про те, що він знімається з турніру.

Причиною стала травма м'язів черевної порожнини, отримана Хаасом в матчі третього кола турніру, коли він в чотирьох сетах завдав поразки росіянину Дмитру Турсунову.

Хаас
Томмі Хаас
"Я відчував себе не дуже добре ще в попередньому матчі, а зараз мені доведеться додивлятися турнір по телевізору, - сказав Хаас в своїй заяві з приводу відмови від участі в турнірі.

- Я поїду додому і постараюся щонайшвидше відновитися від травми. Мені шкода, що я не зможу вийти на корт і зіграти проти Федерера. Мені здається, що рівень моєї гри на турнірі давав мені шанси на перемогу в матчі з ним".

Федерер в боротьбі за вихід в півфінал зіграє з переможцем матчу між іспанцем Хуаном Карлосом Ферреро і сербом Янко Тіпсаревічем.

Сильний дощ, який лив в Лондоні більшу частину суботи 30 червня, не дозволив тенісистам зіграти на Уімблдоні всі заплановані зустрічі, а оскільки неділя є традиційним вихідним днем на турнірі, ігри продовжаться вже в понеділок.

Нагадаємо, що в суботу в одиночному розряді Уімблдону програла остання українка - в третьому колі 25-та ракетка турніру харків’янка Олена Бондаренко в завзятій боротьбі поступилася 15-й сіяній швейцарці Паті Шнідер з рахунком 4:6, 6:3, 6:8.