Федерер сенсаційно вилетів з Rogers Cup

Федерер вилетів з Rogers Cup-2011© AFP
Спорт 12 серпня, 2011, 12:58 1419 1
16-та ракетка світу Жо-Вілфрід Цонга змусив Роджера Федерера зачохлити ракетку у третьому колі Rogers Cup.

Дворазовий чемпіон Мастерса в Монреалі швейцарець Роджер Федерер у третьому колі Rogers Cup-2011 поступився французу Жо-Вілфріду Цонга (13).

Третя ракетка світу програв французькому тенісисту у трьохсетовому поєдинку 6:7(3), 6:4, 1:6. Матч тривав 2 години 14 хвилин.

Роджер подав 10 ейсів, однак на прийомі діяв відверто блякло (29%). До того ж він більше помилявся. На рахунку Цонга 7 ейсів, 2 подвійні помилки і успішні 99 розіграшів.

Наступним суперником Жо-Вілфріда буде кривдник нашого Сергія Стаховського - восьмий сіяний на турнірі іспанець Ніколас Альмагро. На шляху до 1/4 турніру, він здолав іншого француза Рішара Гаске (10) 7:6 (5), 6:3.

Нагадаємо, що в потомному сезоні це друга перемога Цонга над іменитим суперником. В червні цього року француз вибив Федерера з чвертьфіналу Wimbledon-2011.

Спорт 12 серпня, 2011, 13:03

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.Л.