Федерер схрестив ракетки з Сампрасом

Спорт 20 листопада, 2007, 16:58 292
Нинішня перша ракетка світу швейцарець Роджер Федерер обіграв нещодавнього лідера світового тенісу Піта Сампраса.

У першому з трьох запланованих виставкових матчів Роджер Федерер переграв Піта Сампраса з рахунком 6:4, 6:3.

Це був другий очний матч двох легенд тенісу. У першому, який відбувся в 2001 році в рамках Уїмблдонського турніру, перемогу святкував Роджер Федерер з рахунком 7:6(9:7), 5:7, 6:4, 6:7(2:7), 7:5.

Початок поєдинку в Сеулі проходив абсолютно в рівній боротьбі: спочатку швейцарець взяв свою подачу під нуль, а потім те ж саме вдалося зробити Піту Сампрасу.

У п'ятому геймі першої партії американець нагадав себе середини 90-х: Сампрас зробив перший брейк в матчі завдяки прекрасним атакуючим діям. Два блискучі укорочені удари у виконанні Піта стали прикрасою матчу.

Після того, як рахунок в сеті став 2:4, Роджер прокинувся. Наступні чотири гейми швейцарець провів зразково показово. Ейси, виходи до сітки і прекрасні різані удари дозволили Федереру залишити партію за собою - 6:4.

Але Піт Сампрас не був би Пітом Сампрасом, якби перестав боротися. У першому геймі другого сету американець заробив два брейк-поїнта, але реалізувати їх не зміг.

До середини партії стала позначатися перевага Федерера у фізичній готовності: американець частенько не встигав за м'ячем, а Роджер тягнув все.

Щоправда, не будемо забувати, що американець старший за швейцарського тенісиста на 11 років, до того ж Федерер, як показав підсумковий турнір року в Шанхаї, знаходиться у відмінній формі.

В результаті, швейцарець зробив брейк і довів партію (6:3), а разом з нею і матч до перемоги.

Це був перший з трьох запланованих на цей тиждень матчів між Пітом Сампрасом і Роджером Федерером. Два інші пройдуть в Макао і Куала-Лумпурі.