Федерер виграв 50-й турнір в кар'єрі

Роже Федерер виграв турнір у Цинциннаті.
Спорт 20 серпня, 2007, 11:11 725
Перша ракетка світу швейцарець Роже Федерер став переможцем турніру в Цинциннаті, обігравши в фіналі Джеймса Блейка.

У ніч з 19 на 20 серпня перша ракетка світу Роже Федерер виграв 50-й турнір АТР (Асоціація тенісистів-професіоналів) в своїй кар'єрі, здобувши перемогу на змаганнях серії Masters в Цинциннаті.

У фіналі швейцарець впевнено взяв гору над представником США Джеймсом Блейком - 6:4, 6:1, повідомляє Associated Press.

8 серпня Федереру виповнилося 26 років. За всю історію тенісу лише чотири спортсмени були молодше його, коли досягали відмітки в 50 виграних турнірів (Бйорн Борг, Джіммі Коннорс, Джон Макінрой та Іван Лендл).

Рекордсменом є швед Борг, який здобув 50 перемог у віці 23 років і семи місяців.

Наступними змаганнями, в яких візьме участь швейцарський тенісист, стане Відкритий чемпіонат США (US Open) - останній в сезоні турнір з серії "Великого шолому" (розпочнеться 27 серпня).