Федерер зазнав сенсаційної поразки у Шанхаї! (відео)

Спорт 11 листопада, 2008, 10:43 303
Швейцарець Роджер Федерер програв французу Жилю Сімону у своєму першому матчі на підсумковому турнірі року, що проходить В Китаї.

Про невдачу Федерера у першому матчі Masters Cup - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Після перемоги над швейцарцем Роджером Федерером французький тенісист Жиль Сімон вийшов у лідери "Червоної" групи. Матч тривав дві години сім хвилин і закінчився з рахунком 6:4, 4:6, 3:6 на користь француза.

Пізніше 10 листопада Енді Мюррей обіграв американця Енді Роддіка в іншому матчі цієї групи – 6:4, 1:6, 6:1.

В неділю, 9 листопада, відбулися два матчі в "Золотій" групі. Росіянин Микола Давиденко переміг француза Жо-Вільфріда Тсонга – 6:7 (6:8), 6:4, 7:6 (7:0), а серб Новак Джоковіч у двох сетах переграв аргентинця Хуана-Мартіна Дель Потро – 7:5, 6:3.

Кращий український тенісист Сергій Стаховський піднявся на чотири позиції у новому рейтингу ATP – з 84-го на 80-е місце, завдяки виходу до чвертьфіналу "челленджера" в Братиславі. Це найвища позиція для 22-річного тенісиста.