Федотенко допоміг "пінгвінам" зрівняти рахунок у фіналі Кубка Стенлі

"Пінгвіни" вдруге зрівняли рахунок в серії© AFP
Спорт 10 червня, 2009, 09:35 906
Заключний матч серії, в якому і визначиться чемпіон, відбудеться в ніч з 12 на 13 червня в Детройті.

У шостому матчі фінальної серії Кубка Стенлі "Пітсбург" з мінімальним рахунком обіграв "Детройт".

Господарі відкрили рахунок на початку другого періоду. Відзначився Джордан Стаал. На 46-й хвилині Тайлер Кеннеді після передач Руслана Федотенка та Максима Тальбо вдруге змусив капітулювати голкіпера "червоних крил". Через три хвилини Кріс Дрейпер відквитав одну шайбу. Однак на більше гостей не вистачило.

Ну що ж, "Піттсбург" зумів виконати завдання, що стояло перед командою в цій зустрічі. Дуже впевнено провів матч голкіпер "пінгвінів" Марк-Андре Флері, в той час як "Детройт" не реалізував гольові шанси, яких у "червоних крил" було в достатній кількості.

За кидками рахунок 31-26 на користь "пінгвінів", але третій період, особливо його друга половина, залишилися за "Ред Уінгз".

Сьомий, вирішальний і останній матч серії відбудеться в ніч з 12 на 13 червня в Детройті, на "Джо Луїс Арені".