Федотенко приніс "Піттсбургу" перемогу над "Детройтом" (відео)

Спорт 13 листопада, 2008, 11:01 266
Українські представники в НХЛ Олексій Поникаровський та Руслан Федотенко закинули у поточному сезоні свої п'яту і третю шайби відповідно.

Про переможну шайбу Руслана Федотенка у матчі "Піттсбург" - "Детройт" - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Минулою ніччю гравець "Торонто" Олексій Понікаровський закинув свою чергову, п'яту в нинішньому сезоні шайбу. У матчі проти "Калгарі" українець відкрив рахунок у середині першого періоду. Проте гол Понікаровського не допоміг "кленовим листям", які поступилися в результаті з рахунком 3:4.

Додамо, що у нинішньому сезоні НХЛ Понікаровський набрав вже 12 очок (5 голів і 7 результативних передач).

А ось ще один український представник заокеанської ліги Руслан Федотенко не просто закинув шайбу в матчі свого "Піттсбурга" проти "Детройта", а приніс "пінгвінам" важку перемогу в овертаймі.

Основний час гри закінчився внічию - 6:6, і саме Федотенко у додатковій п'ятихвилинці допоміг "Піттсбургу" здолати чинного володаря Кубка Стенлі. В активі нашого легіонера тепер три шайби цього сезону.