Фехтування: українці поки що без медалей

Спорт 2 жовтня, 2007, 10:51 267
На чемпіонаті світу з фехтування в перших трьох видах змагань українські спортсмени були далекі від завоювання нагород.

У російському Санкт-Петербурзі стартував чемпіонат світу з фехтування.

Спочатку проходять індивідуальні змагання. Перші комплекти нагород були розіграні в жіночій шаблі та шпазі, а також чоловічій рапірі.

Українські представниці в турнірі на шаблях не змогли пройти далі за 1/16 фіналу. На цій стадії з боротьби вибули Олена Хомрова та Ольга Харлан. Раундом раніше завершили боротьбу Ніна Козлова і Галина Пундик

Варто відзначити, що 17-річна Ольга Харлан стала наймолодшою учасницею 1/16 фіналу.

У чоловічій рапірі з наших фехтувальників лише Андрій Погребняк зміг дійти до 1/16 фіналу, де він програв з рахунком 9:15 китайцю Ляньлянь Жангу.

На жаль наші спортсменки не змогли дійти по турнірній сітці до фінальних поєдинків і в жіночій шпазі. З усіх українок довше за всіх вела боротьбу Яна Шемякіна, але в 1/8 фіналу вона програла француженці Морін Нісіма - 12:15.

Сьогодні медалі розіграли чоловіки-шаблісти. Ми розраховували на наших спортсменів - Олега Штурбабіна, Дмитра Бойка, Владислава Третяка та Володимира Лукашенка.

Двоє українців - Штурбабін і Лукашенко - пробилися в 1/8 фіналу турніру, причому Лукашенко переміг титулованого росіянина Олексія Якіменка. Бойко і Третяк програли в 1/16 фіналу.

В 1/8 фіналу Штурбабін програв румуну Коваліу (8:15), а Лукашенко переміг американця Смарта - 15:14. У чвертьфіналі Володимир Лукашенко програв італійцю Альдо Монтано - 10:15.