Феліпе Масса виграв "Гран-прі Туреччини"

Спорт 27 серпня, 2007, 11:03 295
Бразильський пілот, стартувавши з поула, виграв турецьку гонку, здобувши третю цього сезону і п'яту в кар'єрі перемогу.

Призери "Гран-прі Туреччини"
Трійка призерів "Гран-прі Туреччини" (зліва направо): Райкконен, Масса, Алонсо.
Переможним дублем пілотів "Феррарі" закінчився 12-й етап "Формули-1" – "Гран-прі Туреччини". Феліпе Масса переміг, а Кімі Райкконен фінішував другим. На третю сходинку подіуму піднявся Фернандо Алонсо ("Макларен").

Люіс Хемілтон проколов праве переднє колесо і втратив дуже багато часу, поки котився до боксів. У результаті гонку Хемілтон закінчив лише п'ятим. Таким чином молодий британський гонщик вперше не зміг зайняти призове місце.

Що ж до Масси, то він абсолютно спокійно добився своєї перемоги. Якщо іноді він і поступався лідерством у гонці, то тільки внаслідок заїздів у бокси.

Райкконен хоч і позначав переслідування, але марно - доставити проблем своєму партнерові і суперникові в одній особі йому так і не вдалося.

Вигравши "Гран-прі Туреччини", Масса набрав 69 очок і вийшов на третє місце у загальній класифікації пілотів. При цьому він посунув Райкконена на четверту позицію. Що ж до першого місця, то його продовжує утримувати за собою Хемілтон - 84 бали.

У Кубку конструкторів поновлюється інтрига. "Феррарі" зі 137-ю очками наблизився до команди "Макларен" (148).