Спорт 1 липня, 2007, 17:50 279
Представники команди "Феррарі" Кімі Райконен та Феліппе Масса посіли два перших місця на 8-му етапі "Формули-1", що завершився у Франції.

Фераррі
У Франції пілоти "Феррарі" стали найсильнішими. (Фото: 7extrememotorsports.com)

Переможним дублем "Феррарі" ознаменувався 8-й етап чемпіонату світу з автоперегонів "Формула-1" "Гран-прі Франції". Зайнявши на стартовій решітці третє місце (за підсумками кваліфікації), гонку виграв фінський пілот "Фераррі" Кімі Райконен. Це друга перемога Кімі у цьому сезоні.

За ним фінішував партнер по команді, володар пол-позішн, бразилець Феліппе Масса. У трійці призерів втримався і "відкриття сезону", британець Льюїс Хемілтон, який керує болідом "Макларена".

Як наслідок - Масса та Райконен дещо скоротили своє відставання в особистому заліку пілотів від Хемілтона та чинного чемпіона світу, іспанця Фернандо Алонсо, а також дещо скоротили розрив у заліку Кубка конструкторів.

Такими є результати 8-го етапу чемпіонату світу "Формула-1", "Гран-прі Франції":

17. Сьютіль (Австрія, "Спайдер") - 2 кола

В заліку пілотів лідирує британець Льюїс Хемілтон, в нього 64 очки. На другому місці Алонсо (50), на третьому Масса (47). Переможець "Гран-прі Франції" Райконен на четвертому місці із 42-ма очками.

В Кубку конструкторів лідерство зберігає "Макларен", в якого 114 очок. На другому місці "Феррарі" (87), на третьому - "БМВ Заубер" (48).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами champion.com.ua / Р.К.