Повернення Фетисова виявилося невдалим для його клубу

В`ячеслав Фетисов не приніс ЦСКА перемоги© sport-express.ru
Спорт 11 грудня, 2009, 22:13 1192
Легендарний захисник В`ячеслав Фетисов не приніс перемоги московському ЦСКА. 3:0 на користь пітерського СКА.

Захисник ЦСКА В'ячеслав Фетисов повернувся на лід у домашньому матчі проти пітерського СКА. Гра завершилася поразкою московських армійців з рахунком 2:3 (0:0, 0:3, 2:0).

Фетисов, якому в квітні виповнився 51 рік, вийшов на майданчик у стартовій п'ятірці, проте не взяв участь ні в одному з голів своєї команди і заробив мінус одне очко за системою "гол плюс пас".

У першому періоді зустрічі рахунок так і не було відкрито. У другій 20-хвилинці домінував СКА - пітерський клуб закинув три шайби. Двічі відзначився Максим Сушинський, а в проміжку між його голами, червоне світло за воротами господарів запалив канадець Джоел Квятковський. Фетисов знаходився на льоду, в момент, коли ЦСКА пропускав третю шайбу.

У третьому періоді столичним армійцям вдалося вирівняти гру і скоротити розрив у рахунку до мінімуму (голи на рахунку Марка Хартігана і Петра Счастливого), проте на більше ЦСКА не вистачило сил і часу.

Свій останній офіційний матч до повернення Фетисов провів 11 червня 1998 у складі клубу НХЛ "Детройт Ред Уїнгс". Тоді "Детройт" виграв четвертий матч фінальної серії Кубка Стенлі у "Вашингтон Кепіталс" і став володарем трофея. За ЦСКА захисник в останній раз грав в 1988 році.

Фетисов є дворазовим олімпійським чемпіоном, семикратним чемпіоном світу, 14-кратним чемпіоном СРСР і дворазовим володарем Кубка Стенлі. В даний час він займає пост президента ЦСКА, голови ради директорів КХЛ, а також є членом Ради Федерації від Приморського краю.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / Д. Є.