Фінішний спурт виграв Хантер

Спорт 20 липня, 2007, 10:58 237
Переможцем 11-го етапу "Тур де Франс" став південноафриканець Роберт Хантер. Лідером загального заліку залишився Расмуссен.

Одинадцятий етап велогонки "Тур де Франс" завершився перемогою південноафриканського спортсмена Роберта Хантера, який захищає кольори команди Barloworld.

Компанію щасливчикові на п'єдесталі пошани склали швейцарець Фабіан Канчеллара (CSC) і бразилець Муріло Фішер (Liquigas). Причому, вони повинні дякувати долі за те, що зуміли уникнути завалу за кілометр до фінішу.

Гонщикам належало подолати лише одну вершину, да і то четвертої категорії складності. Дистанція траси складала 182 кілометри.

З самого старту утворилася група утікачів, що складалася з дев'яти чоловік. Двадцять секунд їхньої переваги над пелотоном незабаром зросло до двох хвилин.

Щоправда, і кількість лідерів скоротилася до чотирьох: Жільбер, Вегманн, Фофонов, Флоренсіо. А коли до них приєднався Девід Міллар, група переслідування стала відставати на шість хвилин.

Ближче до фінішу, проте, перевага лідерів стала танути буквально на очах. Тим більше, "Астана" підвищила темп і прискорила пересування першого пелотона. Друга ж група мала дефіцит у дві хвилини.

За 37 хвилин лідери були з апетитом "з'їдені", і залишалося тільки гадати, хто стане переможцем етапу. Найспритнішим став Роберт Хантер.

Володар жовтої майки лідера Міхаель Расмуссен, який виступає за команду Rabobank, фінішував 46-м і зберіг за собою лідерство в загальному заліку. Українець Ярослав Попович піднявся на 20-у позицію.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.