Формула-1. Баттон виграв дощовий Гран-прі Угорщини

Дженсон Баттон© AFP
Спорт 31 липня, 2011, 17:53 1416
200-й старт приніс Дженсону Баттону 11-ту перемогу в кар'єрі. Другим фінішував Себастьян Феттель, третім - Фернандо Алонсо.

Британський гонщик Дженсон Баттон тріумфував на 11-му етапі Формули-1 - Гран-прі Угорщини. Пілот McLaren здобув другу перемогу в сезоні та одинадцяту в кар'єрі.

До того ж, ця гонка стала для 31-річного британця ювілейною, 200-ю в кар'єрі.

Другим фінішував лідер сезону Себастьян Феттель на Red Bull. Третє місце посів Фернандо Алонсо на Ferrari.

Траса була важкою через дощ, який пройшов перед стартом гонки. Себастьян Феттель, стартувавши з поул-позінш, зберіг лідерство. Однак через декілька кіл пілоту McLaren Льюїсу Хемілтону вдалося обійти німця.

Проте за 20 кіл до фінішу Хемілтон помилився, чим скористався його напарник Дженсон Баттон, вирвавшись у лідери. В підсумку Хемілтон фінішував четвертим.

У другій половині гонки знову пішов дощ, однак це не завадило пілотам здійснювати обгони на трасі.

, також в десятку увійшли Марк Веббер (Red Bull), Феліпе Масса (Ferrari), Пол ді Реста (Force India), Себастьєн Буемі (Toro Rosso), Ніко Росберг (Mercedes) і Хайме Альгерсуарі (Toro Rosso).

Себастьян Феттель, не зважаючи на те, що спромігся виграти лише одну літню гонку, продовжує лідирувати в особистому заліку. У німця 234 очка. Слідом ідуть Марк Веббер – 149, Льюїс Хемілтон – 146, Фернандо Алонсо – 145.

Дженсон Баттон набрав 134 очки і посідає п'яте місце заліку. Цікаво, що свою першу перемогу в кар'єрі Баттон теж здобув на Гран-прі Угорщини в 2006 році.

Наступний етап чемпіонату відбудеться 28 серпня у Бельгії.